יום 6: סאן קריסטובל
לאחר ארוחת הבוקר במלון יוצאים לבקר בכפרים האינדיאנים סאן חואן, צ’אמולה וזינאקנטן לחזות במנהגים הפגניים המקומיים שנשמרו מאז ועד היום, אחר הצהריים מבקרים בעיר היפהפיה: השוק, הקתדרלה וכנסיית סנטו דומינגו המפורסמת, וחזרה למלון.

יום 7: סאן קריסטובל, אקווה אזול, פלנקווה
נסעד את ארוחת הבוקר לאחריה נצא לביקור במפלי אגוא אזול שם נתפעל ממי הטורקיז, ממשיכים למפלי מיסול הא ומימיהם הזכים ממשיכים לפלנקווה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 8: פלנקווה, קמפש
לאחר ארוחת הבוקר מבקרים בפלנקווה שהוכרזה על ידי “אונסקו” כאתר מורשת ארכיאולוגית ותרבותית ונחשבת כאחת מאתרי המאיה הארכיאולוגים החשובים ביותר. בתוך מקדש הכתובות נמצא קברו של המלך פאקאל. בתום הביקור נוסעים לקמפש ללינה וארוחת ערב.
יום 9: קמפש, אושמל, מרידה
ארוחת בוקר ולאחריה יוצאים לסיור פנורמי של העיר המבוצרת הזו שהוכרזה גם היא כאתר מורשת תרבות והיסטורית, מבקרים בקתדרלה, במצודות, הקירות, הארמונות והכיכרות. ממשיכים לאושמל אתר מורשת תרבותי וארכיאולוגי מרשים שגם הוא הוכרז על ידי “אונסקו” כמורשת עולמית. מבקרים את “פירמידת מנבאי העתידות”, כיכר הנזירות, ארמון השליטים ומגרש משחקי הכדור. ארוחת צהריים באזור. ממשיכים למרידה המכונה “העיר הלבנה” לסיור פנורמי דרך שדרת מונטכו, יד הזכרון לארץ המולדת, הככר המרכזית, האחוזות המלכותיות ועוד. לינה במרידה.

יום 10: מרידה, צ’יצ’ן איצ’ה, קנקון ו/או ריבירה מאיה
לאחר ארוחת הבוקר אנו בדרכנו ל צ’יצ’ן איצ’ה אתר שרידי המאייה הידוע ביותר במקסיקו שגם היא הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי “אונסקו” ולא מזמן הוכרזה כאחת משבעת פלאי העולם החדשים. מבקרים בפירמידה “בטירה”, במגרש משחקי הכדור, במצפה, בככר אלף העמודים, במקדש היגואר, בבאר הקדושה ועוד. ארוחת צהריים באזור. ממשיכים לקנקון ואו לריבירה מאייה למלון.

יום 11: קנקון ו/או ריבירה מאייה
ארות בוקר במלון, יום חופשי להנאה מהמלון בקנקון ואו ריבירה מאייה.באזור. ממשיכים לקנקון ואו לריבירה מאייה למלון.

יום 12: קנקון/ריבירה מאייה, נמל התעופה
ארוחת בוקר במלון, העברה לנמל התעופה בהתאם לזמן הטיסה.

מקסיקו לנוסע העצמאי
הטיול הקסום מדרום למזרח - ממקסיקו סיטי לקנקון


יום 1: מקסיקו סיטי
נחיתה בנמל התעופה של מכסיקו עם הנחיתה העברה לבית המלון ללינה.

יום 2: מקסיקו סיטי
ארוחת בוקר במלון ולאחריה יציאה לטיול של העיר הגדולה. מתחילים בביקור באזור ההיסטורי של מרכז העיר שהוכרז על ידי ארגון האו”מ - “אונסקו” כאתר מורשת עולמית. מבקרים בארמון הלאומי עם ציורי הקיר המרהיבים, בזוקאלו, במקדש העיקרי של האצטקים, הקתדרלה העירונית, שדרות הרפורמה, פארק צ’פולטפק, אזורי המגורים היוקרתיים של העיר ו”באזור הוורוד” - Zona Rosa וחזרה למלון.

יום 3: מקסיקו סיטי, פואבלה, אוקסקה
לאחר ארוחת הבוקר נוסעים דרך פרברי מקסיקו סיטי בדרכנו אל פואבלה, מבקרים ב- Huejotzingo ובמנזר של סאן מיגואל מהמאה ה- 16 , כמו כן מבקרים בפירמידה הגדולה בעולם הנמצאת באתר הארכיאולוגי של חולולה ואת 365 הכנסיות הנמצאות גם כן באתר, ממשיכים לפואבלה שהוכרזה על ידי “אונסקו” כאתר מורשת עולמית ושמרבית מבניה מצופים באריחים ואבן חול מסותתת, נראה את הקתדרלה המרהיבה ואת הככר המרכזית, את הקפלה של רוזרי הנחשבת כפלא השמיני של העולם, את המנזר של סנטה מוניקה כמו גם את עבודות האמנות בקרמיקה. ארוחת צהריים באזור ולאחריה נסיעה לאואקסקה, לינה במקום.

יום 4: אואקסקה, מונט אלבן, מיטלה, טולה
ארוחת בוקר לאחריה יוצאים לביקור במונט אלבן שהוכרזה כאתר מורשת תרבותית וארכיאולוגית שם מוצאים שרידי תרבות חשובים של השבטים “אולמקה”, “זפוטקה” ו”מיקסטקה”, מבקרים בככר המרכזית, המצפה וקבר מספר 7, “אבני הרקדנים” ועוד. ממשיכים לעיר הארכיאולוגית של מיטלה שמבניה מכוסים בסמלים ממוזאיקה, בדרך עוצרים ליד “עץ התולה” שהוא אחד מ”הישויות החיים” הגדולים בעולם. חוזרים לאואקסקה עיר שהיא מורשת תרבותית והיסטורית שם נבקר בקתדרלה, מעיין שבעת האזורים, כנסית סנטו דומינגו המרשימה, הקפלה של רוזרי ומוזיאון הזהב. לינה באואקסקה.

יום 5: אואקסקה, קניון סומידרו, סאן קריסטובל
ארוחת בוקר במלון נסיעה לטוקסטלה גוטיארז, בדרך נהנה מהנוף של ההרים הדרומים והקהילות האינדיאניות הפזורות לאורך הדרך, עוצרים לביקור בקניון סומידורו ששיא עומקו מגיע ל- 1000 מטרים והכולל שיט בסירה בנהר העובר בקניון, ארוחת צהריים באזור ועם הזמן מרשה מבקרים בצ’יפה דה קורזו לפני שמגיעים לסאן קריסטובל ללינה.
טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו


להזמנת החבילה, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

שם פרטי:
 
שם משפחה:
 
טלפון:
 
אימייל:
 
 
הערות:
 
[יש למלא כל השדות]טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה