יום 5: איגואסו, הצד הברזילאי
מפלי איגואסו, תופעת טבע עוצרת נשימה, אשר בפארק הלאומי הסובטרופי הענק במשולש הגבולות ברזיל - ארגנטינה - פרגוואי. המפלים נוצרים ע”י נהר האיגואסו, הזורם לאורך כ- 1,320 ק”מ מקוריטיבה, בירת מדינת פאראנה, לפני נקודת המפגש עם נהר הפאראנה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים (275 במספר). נערוך תצפיות מרהיבות על כל סדרת המפלים המשתרעים על פני קשת ענקית של כ- 3 ק”מ ונבקר בפארק הציפורים. בסיום נסיעה למלון ונלון במלון באיגואסו.

יום 6: איגואסו, ריו דה ז’נירו
ארוחת בוקר, העברה לנמל התעופה לטיסה לריו דה ז’נירו. עם הנחיתה נצא לסיור, בגן הבוטני, נעבור במרקנה, איצטדיון הכדורגל הידוע בעולם ובסמבודרמו שם נערך מצעד המנצחות בין בתי הספר לסמבה המשתתפים בקרנבל. לינה במלון בריו.

יום 7: ריו דה ז’נירו
לאחר ארוחת הבוקר יציאה לסיור בהר הקורקובדו, סמלה המפורסם ביותר של ריו. נעלה ברכבת עד למרגלותיו של פסל ישו הענק הצופה על כל העיר לתצפית מרהיבה עוצרת נשימה. נמשיך לסיור בעיר העתיקה בה נוכל לצפות בבנינים קולוניאלים, לצעוד בסמטאות צרות ציוריות לעלות לנסיעה ברכבת ה Bonde הנחשבת לרכבת העתיקה ביותר בברזיל. שעות אחה”צ חופשיות. לינה במלון בריו.

יום 8: ריו דה ז’נירו
נעלה ברכבל אל “הר הסוכר” (Sugar Loaf), לתצפית בלתי נשכחת אל ריו על שלל מפרציה והלגונות הסובבות אותה. נסייר בחופים המפורסמים של ריו כמו איפנמה וקובה קבאנה ונחזור אל בית המלון. לינה במלון בריו.

יום 9: ריו דה ז’נירו, סאו פאולו, תל אביב
ארוחת בוקר. בשעות אחה”צ העברה לנמל התעופה לטיסה לסאו פאולו ומשם בטיסת אל על חזרה לתל אביב.

יום 10: תל אביב
נחיתה בנמל התעופה בן גוריון, תם טיולנו.

ארגנטינה וברזיל
בואנוס איירס, מפלי האיגואסו וריויום 1: תל אביב, סאו פאולו, בואנוס איירס
המראה מנמל התעופה בן גוריון בטיסת אל על ישירה לסאו פאולו.

יום 2: בואנוס איירס
נוחתים בשעות הבוקר בסאו פאולו ובטיסת המשך לבואנוס איירס, ארגנטינה. אנו ב”פריס” של דרום אמריקה, משכנם של אומנים רבים, בתי קפה ומוסיקת טנגו שלצליליה רוקדים זוגות רקדנים את מחול הטנגו הארגנטינאי. לאחר התארגנות נצא לסיור עם מלווה הקבוצה להכרת בירת ארגנטינה, העיר בת עשרה מליון התושבים ובעלת חזות אירופית הדורה, פארקים, שדרות רחבות ורחובות הומים אדם במשך כל שעות היום והלילה. שדרת ה-9 ביולי שהיא השדרה הרחבה בעולם ובמרכזה האובליסק, כיכר מאי, הבית הורוד, בית הפרלמנט ובית הקברות ברובע רקולטה בו קבורה אוויטה פרון, שכונות היוקרה והטיילת, כל אלו ועוד בביקורנו במטרופולין. לינה במלון בבואנוס איירס.

יום 3: בואנוס איירס, מישורי הפאמפס
לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה למשורי הפמפס לביקור חוויתי בחוות בקר טיפוסית. נבקר בבתי החווה, נשמע על אורחות החיים בחווה, נצפה ברכיבות ראווה של הבוקרים המקומיים, נסעד ארוחת צהריים - “אסאדו” עשיר ומגוון, ונתנסה ברכיבה. יום פעילות משביע ומהנה! עם ערב נשוב למלוננו בבואנוס איירס.

יום 4: בואנוס איירס, איגואסו
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה של בואנוס איירס, משם נטוס לאיגואסו, העיר שנמצאת ב”משולש הגבולות”: ברזיל, פראגואי וארגנטינה. לאחר הנחיתה, נצא לביקור בצד הארגנטינאי של מפלי האיגואסו, המפלים הגדולים ביותר בדרום אמריקה. עוצמת המים האדירה הזורמת לאורך גזרה של 3 ק”מ על פני כ- 270 מפלים, לא ניתנת לתיאור מילולי. נבקר באזור המפלים ובנקודות התצפית אשר יגרמו לנו להישאר פעורי פה! נבקר באתר המרשים ובסיורנו נשתמש גם ברכבת מיוחדת שנבנתה בתוך המתחם. נראה את מפלי “שתי האחיות”, את הצמחייה העבותה ונשמע את שאון המפלים הנישא באוויר. לא נחמיץ שייט חוויתי אשר יקרב אותנו אל המפלים המדהימים - חוויה עוצמתית! בתום הביקור נמשיך למלוננו אשר בצד הברזילאי. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לארוחה ולמופע ריקודים דרום אמריקאיים. לינה במלון באיגואסו.
טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
להזמנת החבילה, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

שם פרטי:
 
שם משפחה:
 
טלפון:
 
אימייל:
 
 
הערות:
 
[יש למלא כל השדות]


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה