דף הבית - טיול לארגנטינה טיול בארגנטינה

טיול לארגנטינה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לארגנטינה או טיול לנוסע עצמאי לארגנטינה

להלן הטיולים המאורגנים לארגנטינה המוצעים:


* 15 ימים לאנטרטיקה וארגנטינה
  הפלגה בין קרחוני הקוטב הדרומי

* 10 ימים לארגנטינה וברזיל
  בואנוס איירס, מפלי האיגואסו וריו דה ז'נירו

* 22 או 24 ימים בארגנטינה, צ'ילה וברזיל
  אפשרות ליומיים של קרנבל

* 28 ימים בדרום אמריקה
  צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, אורוגוואיטיול לארגנטינה

טיול לארגנטינה הוא טיול ממפלי האיגואסו לשממה המרהיבה של פטגוניה, מטנגו ועד כדורגל: מקום בו כולם מרגישים בנוח

כשמזכירים את ארגנטינה, מיד עולים בדמיון הטנגו והגאוצ'וס, אבל למטיילים רבים המחפשים נופש בארגנטינה פלאי הטבע הם מוקדי העניין העיקריים שבה: מהמדבריות בצפון ועד רכס האנדים בדרום, ממפלי איגואסו. ועד השממה המרהיבה של פטגוניה. הבירה, בואנוס איירס גם היא מקום מופלא: מצד אחד היא מפורסמת בתחכומה, ומצד שני נמתחת עליה ביקורת בשל ניסיונה להתחפש לבירה אירופית.

בטיול לארגנטינה ניתן לראות את המאפיין הבולט ביותר של אוכלוסיית המהגרים הגדולה בארגנטינה הוא המידה הרבה שבה נשמרו המאפיינים התרבותיים האירופיים במהלך מעברם אל 'העולם החדש', וזאת הסיבה שבניגוד למרבית מדינות אמריקה הלטינית, במהלך טיול בארגנטינה מרגישים אירופים, צפון אמריקנים וזרים אחרים בנוח, ויכולים לטייל בה בלי להתבלט במיוחד. חיפשתם נופש בארגנטינה, בטוח שהגעתם למקום הנכון.

ארגנטינה יושבת במחצית המזרחית של זנבה הארוך של דרום אמריקה. טיול לארגנטינה הוא טיול במדינה גדולה - השמינית בגודלה בעולם, והשנייה בגודלה ביבשת דרום אמריקה. היא גובלת בצ'ילה ממערב (מפריד ביניהן רכס האנדים) ובאורוגוואי, פרגוואי, ברזיל ובוליביה מצפון וממזרח (נהרות מפרידים ביניהן) לכן, היא נקודת מוצא מצוינת לטיול מקיף בדרום אמריקה, וניתן לצאת ממנה אל טיול לברזיל, או אל טיולים לצ'ילה. היא שולטת גם באי טיירה דל פואגו ('ארץ האש'), יחד עם צ'ילה, וממשיכה לטעון לבעלותה על איסלאס מאלווינאס שהבריטים קוראים להם איי פוקלנד. הטופוגרפיה של ארגנטינה מושפעת מקווי הרוחב שבהם היא נמצאת, כמו גם מגובהה, ומשום כך היא מגוונת מאוד. את המדינה ניתן לחלק לארבעה מחוזות גיאוגרפיים: האנדים ממערב (עם הבקעות הצחיחות, הגבעות שופעות הכרמים, ההרים עטורי הקרחונים ואזור האגמים), המישורים הפוריים שבצפון (ובהם יערות גשם סובטרופיים), הפאמפאס שבמרכז המדינה (ערבות מישורית, חלקן לחות וחלקן צחיחות) ופטגוניה (שילוב של שדות מרעה וקרחונים).


נופש בארגנטינה - הערים המרכזיות

Buenos Aires

כשמתכננים טיול לארגנטינה מיד חושבים על בואנוס איירס. למשורר הלאומי של העיר והמדינה, חורחה לואיס בורחס, היתה בואנוס איירס נצחית ממש כמו האוויר והמים. עבור ארגנטינאים רבים, הבירה היא שם נרדף למדינה עצמה, ואכן 40 אחוז מתושבי ארגנטינה. מתגוררים בעיר ובפרבריה העצומים. היא רבת קסם גם אם מגיעים אליה במסגרת טיול לנוסע עצמאי בארגנטינה. העיר ממוקמת לגדותיו של גדות ריו דה לה פלאטה במחוז פדרל קפיטל, ולא כפי שהייתם מצפים, במחוז בואנוס איירס. כעיר המחקה את אבותיה האירופיים, מזכיר מרכזה הקטן את פאריז, אבל ההידור בשדרות נטועות העצים ובכיכרות הרבות נראה דהוי משהו. העיר מלאה בעשירים חדשים ובמעודכני אופנה המתערבבים בקבצנים ובמובטלים מהפרברים העניים. במרכז העיר, נמצאת פלאסה דה מאיו במרכז הפעילות, ואילו השדרה הסמוכה, מפורסמת בהיותה הרחוב הרחב ביותר בעולם, סיוט אמיתי להולכי רגל. שדרת הקניות האופנתית ביותר היא אבנידה סנטה פה.  רוב המטיילים המגיעים במסגרת של טיול לנוסע עצמאי בארגנטינה, עוצרים בבואנוס איירס.

עם האתרים המעניינים בבואנוס איירס נמנים קתדרל מטרופוליטנה, ובה קברו של חוסה דה סן מרטין, גיבור המאבק של ארגנטינה לעצמאות; תיאטרו קולון בית אופרה מהשורה הראשונה, בו מתקיימים גם מופעי בלט וקונצרטים של מוסיקה קלאסית; מספר מוזיאונים ראויים לביקור, בהם המוזיאון הלאומי לאומנויות היפות, המוזיאון לקולנוע והמוזיאון הלאומי להיסטוריה, ובו מבט מקיף על תולדות ארגנטינה; הפרבר האיטלקי לה בוקה ובו בתי עץ ססגוניים לאורך תעלת ריאצ'ואלו וסמנטריו דה לה רקולטה בית קברות שבו תוכלו לחזות בעניין הכפייתי של הארגנטינאים במוות.

בואנוס איירס היא עיר יקרה לנופש בארגנטינה, אבל בין אם אתם מחפשים מלון זול או יוקרתי, תוכלו למצוא כאלה או כאלה ממש במרכז העניינים. רחוב הוא מקום טוב לחפש בו חדר זול, ואילו מלונות בטווח המחירים הבינוני מרוכזים באבנידה דה מאיו. אוכל זול תוכלו למצוא בפרברים לה בוקה וסן טלמו. במרכז העיר הם המקומות הטובים לפיצה, לשתיית קפה עם האינטלקטואלים של העיר ולמנות הבשר המפורסמות.

 
טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]

Cordoba

העיר השנייה בגודלה בארגנטינה היא גם יעד מבוקש לטיול לארגנטינה. קורדובה היתה מאז ומתמיד יריבתה של בואנוס איירס והתחרתה בה על הבכורה הפוליטית, הכלכלית והתרבותית. ואכן, שעה שבואנוס איירס הפכה מוזנחת יותר, הפכה קורדובה לפנינה האדריכלית של המדינה. מקבץ מרשים של מבנים קולוניאליים נמצא במרכז העיר הקטן יחסית, ובהם השוק הישן, איגלסיה קתדראל, כנסייה עם כיפה רומאנסקית, ואיגלסיה זה לה קומפאניה כנסייה ישועית. המוזיאון המחוזי להיסטוריה הוא אחד החשובים במדינה.

טיול בארגנטינה - הנופים שחייבים לראות

La Pampa

הערבות הן מרכז החקלאות של ארגנטינה ומולדתו של אותו סמל רומנטי לאומני, הגאוצ'ו. טיול לארגנטינה מביא אותנו אל אזור הכולל את המחוזות בואנוס איירס ולה פאמפה וחלקים נרחבים מסנטה פה ומקורדובה, והנופים בו מגוונים: גבעות מיוערות, שטחי מרעה נרחבים ואגמי מלח שורצי פלמינגו. פארקה נאסיונאל ליאואה קאלל הוא יעד פופולרי לטיולים, ועם חיות הבר שבו נמנות הפומה הגואנקו, הריה וצ'ינצילת פרא המכונה ויסקאצ'ה. הערים לה פלאטה, לוחאן את הבאזיליקה דה לה וירחן דה לוחאן פוקדים ארבעה מיליון עולי רגל בשנה. רוסאריו וסנטה פה ראויות לביקור בזכות המוזיאונים, הכנסיות והמבנים הקולוניאליים שבהן.


Iguazu falls

אי אפשר לצאת לנופש בארגנטינה מבלי לבקר במפלים המרהיבים הללו, בפארקה נאסיונאל איגואסו סמוך לפוארטו איגואסו, נמצאים ממזרח למפגש הנהרות איגואסו ופאראנה. לפחות 5000 מ' מעוקבים של מים שוצפים נשפכים בשנייה אחת מגובה של 70 מטרים אל תוך התהום הפעורה למטה. גם שרידיהם העתיקים של המיסיונים הישועיים באזור מושכים אליהם מבקרים רבים. סן איגנאסיו מיני, שנבנה בסגנון האדריכלי המכונה הבארוק הגואראני, הוא מיסיון מעניין במיוחד. הנהר מעל המפלים מתאים לשיט בקאנו ובקיאקים ולשאר ענפים של ספורט מים. בפארק שמסביב יש 550,000 דונמים של יערות גשם סובטרופיים וקדמוניים, ובהם חיות בר וזנים רבים של צמחים.


Cuyo

אזור קויו כולל את המחוזות באנדים מנדוסה וסן חואן, ואת העיר הסמוכה סן לואיס באזור נשמרת זהות מחוזית חזקה, ויש בו אוכלוסיית ייחודית של מסטיסו (בני תערובת), המשקפת את השפעתה של צ'ילה השכנה. כמחוז חקלאי חשוב, הידוע במיוחד בענבים וביין שלו, הוא שוכן בצילם של הרי האנדים הנישאים, ומבקרים רבים באים אליו במסגרת טיול לארגנטינה במיוחד כדי לעסוק בפעילויות הספורט והנופש המוצעות בו, כגון טיפוס הרים וטרקים. כרמים, כפרים הרריים חבויים והמרכזים הגדולים מנדוסה וסן חואן הם ממוקדי העניין כאן.


Northwest andes

כביתם של אוצרות טבע רבים ושל שרידים מהעבר האינדיאני והקולוניאלי, זהו חבל ארץ בעל צביון 'מסורתי' יותר. הוא כולל את המחוזות חווהוי ובו שמורות בר רבות, סאלטה עם העיירה הקולוניאלית השמורה ביותר במדינה. מי שמגיע לאזור במסגרת טיול לנוסע עצמאי לארגנטינה, יוכל ליהנות ממאות אתרים ארכיאולוגיים ומבנים קולוניאליים .


Patagonia

טיול לארגנטינה כולל בתוכו טיול לחבל שחלקו נמצא בצ'ילה. בחבל ארץ עצום זה שמדרום למחוז בואנוס איירס תוכלו לראות קרחונים בפנים הארץ ההררי, פארקים לאומיים באנדים וחיות בר ייחודיות לאורך החוף. בחצי האי ואלדס בפרט מתגוררות להקות גדולות של כלבי ים, פילי ים, קואנאקו, פינגווינים, עופות מים, פלמינגו ואפילו לווייתנים. קרחון מורנו מתנשא לגובה 60 מ' מנהר קרח המתבקע ללא הרף, למרות שלא התקדם זה כמה שנים. קארמן דה פאטאגונס היא עיר קולוניאלית מקסימה, ובה שרידים מפתיעים לתושבים הוולשיים שהתגוררו בעבר באזור - בייחוד העיירה גאימן.


Tierra del fuego

ארגנטינה חולקת מחצית מהאי שבאוקיאנוס האטלנטי עם צ'ילה ולכן טיול לנוסע עצמאי לארגנטינה משלב ביקור בשתי המדינות. זוהי ארץ של מגדלי קידוח לנפט, של כבשים, של קרחונים, של רוחות ושל תעלות מים. אוסואיה וריו גראנדה הן שתי העיירות הגדולות באי, ואילו מוקדי העניין העיקריים לטיול בארגנטינה הם הנוף המרהיב, שבילי ההליכה באזורי הבר והדיג. הפארק הלאומי היחיד של ארגנטינה ששוכן לאורך החוף נמצא כאן וכולל נהרות, אגמים, יערות וקרחונים, ובו אפשרויות נפלאות לנופש בארגנטינה לצאת לטרקים ולצפייה בחיות הבר.


טיול לארגנטינה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש טיול לברזיל, טיול לצ'ילה, טיול לפרו וטיולים למדינות נוספות בדרות ובמרכז אמריקה. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה."
 

טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה