יום 7: האי פלנאו ופורט לוקרוי
ב”שער הכניסה” לתעלת למייר מקדם את פנינו האי פלנאו עם ההרים מכוסי השלג ומושבות הפינגוינים הרבות. מכאן ממשיכה הל’אוסטרל ו/או הלבוריאל את מסעה לאנטרקטיקה הבריטית, לבסיס הסקר של פורט לוקרוי, שם עובדים אנשים האמונים על מורשת אנטרקטיקה. המקום פתוח לביקורים כמו גם מוזיאון, חנות וסניף דואר שהוא היחיד בכל במסע הזה.

יום 8: קוברוויל, Cuverville האיים ווינקל ואנברס Wienkle & Anvers
הל’אוסטרל ו/או הלבוריאל תעגון בקוברוויל. סירות זודיאק יורידו אותנו לביקור, שם יקבלו את פנינו מושבות של כלבי ים וברקע “תפאורה מרשימה” של רכסי הרים מכוסי השלג של האיים ווינקל ואנברס. ההפלגה ממשיכה דרך גרלך סטרייט לאי דספשיון.

יום 9: האי דספשיון Deception Island
לאי דספשיון 3 מקומות נפרדים אך משלימים לירידה אל החוף ותלויים בתנאי מזג האוויר. ה”נחיתה” הראשונה תהייה בביילי האד על קצה מכתש של הר געש, שם נחווה התנסות יוצאת דופן עם קהילת פינגויני צ’יינסטרפ הגדולה ביותר בפנינסולה של אנטרקטיקה. מדריך הטבע של הספינה יסביר וילמד על התופעה המדהימה של יותר מ- 130,000 זוגות הפועלים בחריצות הלוך ושוב ממקום קינונם לים.

יום 10: ים וודל Weddell Sea
ארוחת בוקר במלון ולאחריה יוצאים לטיול במישורי הפאמפס שבהם פזורות חוות בוקרים Gauchos. נבקר באחת החוות כדי שנוכל לחוות את חיי הבוקרים הארגנטינאים שיכבדו אותנו ביין ואמפנדס תוצרת בית וארוחת צהריים בסגנון אסדו עם כמויות עצומות של בשר ומופע פולקלור. לינה במלון בבואנוס איירס.

יום 11: בלב ים
היום הוא היום בו ניתן להנות מכל מה שספינה מפוארת זו “מציעה” לנוסעיה ולהתפעל מהחום של חצי כדור הארץ הדרומי.

יום 12: קייפ הורן Cape Horn , מעבר דרייק Drake Passage
הל’אוסטרל ו/או הלבוריאל משייטת בנתיב של קייפ הורן ומעבר דרייק בדרכה אל אושואיה שם תעגון בשעות הלילה.

יום 13: אושואיה, בואנוס איירס
ירידה מהספינה בשעות הבוקר, העברה לנמל התעופה וטיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה לבית המלון.

יום 14: בואנוס איירס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשילוב של אוטובוס ורכבת החוף Tren De la Costa( ( העוברת דרך אזורים יפהפיים. נגיע לגדות הנהר טיגרה, שם נעלה על ספינה לשייט בנהר. במהלך השייט נראה את הצמחייה המיוחדת והאופיינית לאזור ואת בתי המגורים של עשירי העיר, הגרים על גדות הנהר ועל איים בנהר ונעזרים בסירות מנוע לתנועה ממקום למקום. בתום הביקור נשוב לבואנוס איירס. בערב נוכל לצאת )בתשלום( למופע טנגו מרהיב כולל ארוחת ערב.

יום 15: בואנוס איירס, אירופה
ארוחת בוקר במלון, העברה לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

יום 16: אירופה, תל אביב
נחיתה בנמל תעופה באירופה וטיסת המשך לתל אביב.

אנטרטיקה וארגנטינה
הפלגה בין קרחוני הקוטב הדרומייום 1: תל אביב, בואנוס איירס
בשעות הבוקר ממריאים מנמל התעופה ע”ש בן גוריון לאירופה ומשם בטיסת המשך לבואנוס איירס, עם הנחיתה העברה לבית המלון.

יום 2: בואנוס איירס
נחיתה בשעות הבוקר בבואנוס איירס, העברה למלון. אחה”צ נצא לסיור פנורמי בעיר, אנו ב”פריס” של דרום אמריקה, משכנם של אומנים רבים, בתי קפה ומוסיקת טנגו, שלצליליה רוקדים זוגות רקדנים את מחול הטנגו הארגנטינאי. בירת ארגנטינה, עיר בה עשרה מליון תושבים ובעלת חזות אירופית הדורה, פארקים, שדרות רחבות ורחובות הומים אדם במשך כל שעות היום והלילה.שדרת ה- 9 ביולי שהיא הרחבה בעולם ובמרכזה האובליסק, כיכר מאי, הבית הורוד, בית הפרלמנט ובית הקברות ברובע רקולטה בו קבורה אוויטה פרון, הפארקים הרבים, שכונות היוקרה והטיילת, כל אלו ועוד בביקורנו במטרופולין. לינה במלון בבואנוס איירס.

יום 3: בואנס איירס, אושואיה, ספינת הקרוז L`Austral ו/או Le Boreal
בשעות הבוקר המוקדמות העברה לנמל התעופה לטיסה ל אושואיה. עם הנחיתה יציאה לסיור באושואיה ) ,)Ushuaia שמוכרת כמחוז הדרומי ביותר בכדור הארץ )למרות שלמעשה מדובר בטעות: יש עיר בצ`ילה קצת דרומית ממנה - אבל נתעלם באלגנטיות(, עובדה שהפכה אותה למקום מתוייר ומוכר בעולם כולו. העיר שוכנת לרגלי שרשרת הרים מושלגי כיפות בקצה תעלת Beagle , והנוף הנשקף ממנה מרהיב. בעיר מצוי מוזיאון “סוף העולם” ובו אוסף מרשים של מיני ציפורים לצד תיאור מפורסם של היסטוריית האי ותושביו. מדרום לעיר נמצא הפארק הלאומי של ארץ האש, ובו מבחר מגוון של בעלי חיים כגון עופות ים, כלבי ים ועוד. בתום הסיור העברה לנמל לעליה לספינה המפוארת L`Austral ואו .Le Boreal

יום 4+5: בלב ים
היום ובימים הבאים הל’אוסטרל ו/או הלבוריאל מפליגה ממדף היבשת שעומקו כ- 200 מטר אל הים הפתוח שם עומק המים מ גיע אל מעל 4000 מטר. תוך כדי הפלגה חוצים את מעבר דרייק ומפליגים דרך ה”יבשת הלבנה”. הספינה תחצה את “התכנסות אנטרקטיקה” הידועה גם כגבול הקוטב הממוקמת בקו הרוחב 45 ל- 55 מעלות.

יום 6: מפרץ נקו Neko Bay ומפרץ פרדיס Paradise Bay
רגע מופלא ייחרט בזכרוננו בעת שהל’אוסטרל ו/או הלבוריאל תתקרב למפרץ נקו. צומת קרחוני ענק מרשים יקבל את פנינו בעת הכניסה לעגינה במפרץ. בעת הירידה יקבלו לעיתים את פנינו להקות גדולות של פינגווינים. התחנה הבאה היא מפרץ פרדיס המרהיב ביופיו, בליבו מצבור קרחונים וצוקים מתנשאים של האי ושל כף רינרד הנמצאת בכניסה לתעלת למייר. בעוד שבאופק נמצאים “הומפרייס הייטס” המגיעים לגובה של 1180 מטרים. קרחוני אנגולר, צוקי שייר והרי הקרח משתקפים בצבעי הטורקיז של הים. רוחבה של התעלה מאפשר גם המצאותה של שרשרת של איים קטנים.
טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו


להזמנת החבילה, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

שם פרטי:
 
שם משפחה:
 
טלפון:
 
אימייל:
 
 
הערות:
 
[יש למלא כל השדות]


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה