דף הבית - טיולים לרפובליקה הדומיניקנית טיולים לרפובליקה הדומיניקנית

טיול לרפובליקה הדומיניקנית הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לרפובליקה הדומיניקנית או טיול לנוסע עצמאי לרפובליקה הדומיניקנית

להלן הטיולים המאורגנים לר.דומיניקנית המוצעים:


* 17 יום כולל קרוז מפואר בקריביים וסיום בניו יורק


טיולים לרפובליקה הדומיניקנית

טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]
אחת החוויות בטיול לרפובליקה הדומיניקאנית הוא סיור בעיר הקולוניאלית שממנה התפתחה סנטו דומינגו של היום. המורשת התרבותית וההיסטורית. במסגרת טיול לרפובליקה הדומיניקאנית בקר במערת “שלשת העיניים" זוהי מערה תת קרקעית שהייתה בעבר בריכת שחיה ציבורית, מסלול הטיול בעיר הקולוניאלית מוליך אותנו לרוב המקומות המעניינים, כאמור בטיול לרפובליקה הדומיניקאני מבקרים בקתדראלה, ב-"COLUMBUSS ALCAZA" ו-"LADIES STREET". כל המבנים הללו הם חלק מהרובע העתיק של העיר. נחזור בזמן אל המאה ה־16 אל המקום העתיק ביותר ביבשת אמריקה, נבקר בשוק טיפוסי ונסיים בקניית מעט מיצירות האומנות המקומית.

פונטה קאנה - Punta Cana

בטיול לרפובליקה הדומיניקאנית נגיע כאמור לאחד החופנים היפים שבאיים הקריביים הלא היא פונטה קנה שסיסמתה "השתעשעו על החוף התרגעו תחת דקל כשהרוח מפזזת בין ענפיו". קו החוף היפה של פונטה קאנה מוגן בחוק כנגד בניה שעלולה לפגוע ביופיו הטבעי. חופים רגועים אלה אידיאלים לאוהבים להנות מספורט ימי ומצלילה. פונטה קאנה מפורסמת גם בגלל בתי המלון המפוארים בסגנון אירופאי ובשלל השירותים שהם מספקים לנופשים בהם, מגרשי הגולף השונים ואולמות הקזינו. טיול לקובה הוא לעיתים קרובות משולב עם ביקור ברפובליקה, טיול בקובה עם הפולקלור והמוסיקה הוא כמעט משלים את הביקור ברפובליקה. טיול בקובה וברפובליקה הדומיניקאנית הוא בעצם טיול ב 2 איים קריביים הקרובים זה לזה אך עם זאת שונים כל כך. בטיול לקובה מתוודעים למהפכה שחוללו קסטרו וצ'ה גבארה ויצרו מעין אישיות פוליטית חדשה, בטיול לקובה מתוודעים למורשתו של הסופר הידוע ארנסט המינגווי ולדמויות מספריו. בעוד שברפובליקה הדומיניקאנית משתלבת ההיסטוריה עם נחיתתו של קולומבוס באי אספניולה ושיעבוד השבטים המקומיים של אז. טיול לגואטמלה הממוקמת במרכז אמריקה אך אינה רחוקה מהרפובליקה יכולה גם כן להשתלב.


טיול לרפובליקה הדומיניקנית הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש טיול לארגנטינה, טיול לקובה, טיול לקוסטה ריקה וטיולים למדינות נוספות בדרות ובמרכז אמריקה. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה."
האי אספניולה שהינו אי קריבי התגלה על ידי כריסטופר קולומבוס במסעו הראשון לגילוי יבשת אמריקה ב 5 לדצמבר שנת 1492 ומיושב כיום על ידי שתי מדינות: האחת האיטי והשנייה הרפובליקה הדומיניקאנית. מיקומו של האי בים הקריבי כאשר שני השלישים המזרחיים של האי שייכים לרפובליקה הדומיניקנית והשליש המערבי שייך להאיטי. רוב שיטחה של המדינה הררי ויותר מ־ 30% מהם מיוערים. האקלים הוא טרופי ימי, התקופה הגשומה ביותר היא בקיץ. החודשים יוני עד נובמבר מועדים לסופות הוריקן. היבולים העיקריים במדינה: קנה סוכר, קקאו, קפה, בננות, אורז וטבק. עיר הבירה היא סנטו דומינגו בה מתגוררים כ־ 2.2 מיליון תושבים והשפה הרשמית היא ספרדית, המטבע המקומי הוא הפזו המתחלק ל- 100 סנטבו.

סנטו דומינגו - Santo Domingo

סנטו דומינגו היא העיר העתיקה ביותר ב"עולם החדש" מקום בו התחילו כל ההתישבויות ביבשת אמריקה. בטיולים לרפובליקה הדומיניקאנית יראו המטילים את הקתדראלה הראשונה וכן את בית החולים הראשון. תוך כדי שוטטות ברחובות מרוצפי האבן בתוך הארכיטקטורה הקולוניאלית ספרדית יכולים המשתתפים בטיולים לרפובליקה הדומיניקאנית לדמיין כיצד התנהלו הדברים במאה ה־ 16 וכך יגלו את עירו של קולומבוס. אין עוד עיר בקאריביים שיש בה מבחר כה גדול של מסעדות וחיי לילה, אפילו תושבי העיר לא מסוגלים לבקר בכל המסעדות הקיימות בעיר. סנטו דומינגו מציעה אפשרויות "שופינג" מעולות, הרבה חנויות מציעות מחירים מוזלים למוצרי "מעצבים". סנטו דומינגו היא העיר ה"שוקקת" והמגוונת ביותר בכל הקאריביים יש בה מעל 3 מיליון תושבים והיא משתרעת על שטח של מעל 250 קמ"ר.

בטיולים לרפובליקה הדומיניקאנית יש המשלבים גם טיול לאי סאונה שהוא הגדול מבין האיים הרבים המקיפים את הרפובליקה הדומיניקאנית ומהווה חלק מהפארק הלאומי המזרחי. שמורה טבעית מלאה ביופי מדהים של הצמחיה והחי המקומיים. בטיול לרפובליקה הדומיניקאנית נגיע לאי ע"י שייט בסירת מנוע עם תחתית שטוחה, השיט המהיר בסירת המנוע היא בעיקר לאלו הרוצים לערוך סיור מקיף יותר של החופים והטבע באשר המים הרדודים ותחתית הסירה מאפשרים לסירה להיכנס גם ללגונות קטנות בהם מים קריסטלים זכים. אלו המעדיפים לשייט לאי בטימרן ואו קטמרן כי אז הצוות יכין ויגיש על החוף ארוחת צהרים מעולה ולאחר מכן זמן "למתוח רגלים" על החוף ולהשתזף ואו לשחות וכך להנות מכל הסובב באי זה.


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה