דף הבית - טיול לקוסטה ריקה טיול לקוסטה ריקה

טיול לקוסטה ריקה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה או טיול לנוסע עצמאי לקוסטה ריקה.

להלן הטיולים המאורגנים לקוסטה ריקה המוצעים:


* 12 יום בקוסטה ריקה

* 17 יום טיול ספארי ברכבי שטח

* 20 ימים בקובה וקוסטה ריקהטיול לקוסטה ריקה

טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]
מנואל אנטוניו

כל טיול לקוסטה ריקה לא יפסח על הגן הלאומי מנואל אנטוניו השוכן לחופי האוקינוס. פארק שמשולבים בו שתי מערכות שונות של מזג אויר.

טיול לנוסע עצמאי לקוסטה ריקה - חופים מכל עבר

חופי האוקיאנוס השקט

אם שבעתם מחיות, תוכלו לשחות או להשתזף ולנוח באחד מחופי קוסטה ריקה. בחופי האוקיאנוס השקט יש שילוב נעים של אתרי נופש יוקרתיים עם חופים שוממים. העיירה גולפיטו חבויה בדרום המדינה, במפרץ קטן סמוך למפרץ דולסה , ומהווה נמל חשוב ונקודת מוצא לכמה מהחופים המרהיבים ביותר באזור כולו. אם תמשיכו מהעיירה לכיוון צפון מזרח, תראו לאורך החוף מפרצונים מבודדים למכביר וגם לודג'ים ונוף של יערות בראשיתיים. בפארקה נאסיונאל קורקובאדו, פארק המשתרע לאורך החוף בחצי האי אוסה, יש מושבה ענקית של תוכי מקאו אדומים. עם החופים שכדאי לעצור ולנוח בהם נמנים פלאייה קאטיבו, פלאייה סאנקודו (המקומיים טוענים שזהו חוף הרחצה הטוב ביותר במדינה) ופאבונס (ובו גלים מהטובים ביותר לגלישה באוקיאנוס השקט).

מרכזו של החוף מתחיל באוביטה ומשתרע צפונה עד מפרץ ניקויה ועד העיר פונטארנאס. את עיירת החוף חאקו פוקדים נופשים רבים ובליינים, אבל פונטארנאס עצמה מזוהמת מדי עבור תיירים רבים, והם לא מעזים אפילו לטבול את הזרת במים. שחיינים טובים יכולים לשחות לכמה מעשרות האיים המבודדים הסמוכים לחוף, כגון איסלה טורטוגה. חופי הגלישה הטובים הסמוכים לפונטארנאס הם בוקה באראנקה ודוניה אנה.


החוף הקאריבי

חופי הים הקאריבי הם מהמעניינים בטיול לקוסטה ריקה ומגוונים יותר מבחינה תרבותית מאלה של האוקיאנוס השקט. מחצית מאזור החוף מוגנת על ידי פארקים לאומיים ושמורות טבע, נתון שגרם להאטה בפיתוח ובסלילתם של כבישי גישה והפך בכך את האזור למקום מפלט פורח וירוק במיוחד. העיר הראשית כאן היא פוארטו לימון, ובה פארק טרופי עתיר פרחים ועצלנים (יונק הדומה לסנאי גדול). פארקה נאסיונאל טורטוגרו הוא אתר הרבייה הקאריבי החשוב ביותר לצבי הים הירוקים, ויש בו מגוון של ציפורים, קופים ולטאות. ליד גן העדן הקריאולי קאהואיטה משתרע פארק לאומי נוסף, ובו חופי רחצה יפים, שוניות אלמוגים ויער גשם לאורך החוף. לתרבות הבריברי תוכלו להתוודע ביעד מספר אחת לגולשים, פוארטו וייחו דה טאלאמאנקה לאכות היד, הרגאיי וסיורי ההיכרות עם התרבות המקומית הופכים את פוארטו וייחו ליעד מעניין במיוחד. אחד מהאתרים היותר מהנים בכל טיול לקוסטה ריקה הוא הפארק הלאומי טורטוגרו השוכן בין תעלות ונהרות לחוף הים הקריבי.


חצי האי ניקויה

חצי האי ניקויה אינו יעד סטנדרטי של טיול לקוסטה ריקה, אולם מומלץ לבקר בו באם הזמן מאפשר במיוחד בטיול לנוסע העצמאי לקוסטה ריקה. אל האזור שבצפון מערבו של חוף האוקיאנוס השקט קשה מאוד להגיע עקב חסרונם של כבישים סלולים, ועם זאת שווה להתאמץ, כיוון שכאן נמצאים כמה מהחופים הטובים והמבודדים ביותר, לצד שמורות טבע ופארקים קטנים, שאינם זוכים למבקרים רבים. פארקה נאסיונאל מרינו לאס באולאס דה גואנאקאסטה , מצפון לטאמארינדו, כולל את פלאייה גראנדה, אתר קינון חשוב לצבי הים הגלדיים - הצבים הגדולים ביותר בעולם, שחלקם מגיעים למשקל של 500 ק"ג ויותר. פלאייה דל קוקו הוא החוף הנגיש ביותר בחצי האי, על רקע נוף יפה וכפר קטן, ובו גם חיי לילה. תנאים טובים לגלישה ולגלישת רוח שוררים בפלאייה טאמארינדו. חובבי המערות יכולים להמשיך לפארקה נאסיונאל בארה הונדה, מצפון מזרח לניקויה, שם מוגנות כמה מהמערות המעניינות ביותר בקוסטה ריקה. חיות בר רבות מוגנות בשמורת הטבע שלאורך החוף, רפוחיו נאסיונאל דה פאונה סילבסטרה אוסטיונאל , באמצע הדרך בין סאמארה לבין פאראיסו. מוקד המשיכה המרכזי כאן הוא הקינון השנתי של צבי הים מסוג רידלי, אבל תוכלו לראות כאן גם איגואנות, קופים, חוטמנים ולהקות שלמות של ציפורים שונות. אחד החופים הבטוחים והיפים ביותר במדינה הוא פלאייה סאמארה, ומונטסומה, סמוך לקצה חצי האי, הוא גן עדן מקסים ורוגע, שמתאים במיוחד לצעירים מותשים

קוסטה ריקה היא חלק ממרכז אמריקה כך שאפשר גם לשלב טיול למקסיקו ולמרחיבים לנדוד, מוצע גם טיול לאקוודור עם יערות הגשם ושייט לגלאפגוס.

טיול לקוסטה ריקה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש טיול לארגנטינה, טיול לצ'ילה, טיול לקובה וטיולים למדינות נוספות בדרות ובמרכז אמריקה. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה."
קוסטה ריקה היא היהלום בכתר של מרכז אמריקה, בזכות המוניטין של מדינה שקטה ושלווה בינות לשכנותיה הסוערות יותר ולכן הטיול לקוסטה ריקה הוא מהמרתקים אבל קוסטה ריקה אינה רק סטטוס קוו ויציבות – אתרי הטבע במדינה, חיות בר והקבלות שלה בתחום השמירה על הטבע מושכים לכאן תיירים מכל רחבי העולם, והטיקוס (Ticos ,תושביה הילידיים של קוסטה ריקה) יודעים זאת. ממשלות רבות עשו מאמץ כביר כדי לשמור על תדמיתה של המדינה כגן העדן של תיירות הטבע והפכו בכך את קוסטה ריקה לאחד המקומות היפים בעולם. במסגרת טיול לקוסטה ריקה תוכלו לתור את האזור הטרופי בטבעיות רבה ומבלי לפגוע בסביבה.

אבל אם דשדוש בנחלים במשך שעות רק כדי להציץ לרגע באיזה יצור שנתלה לו מצמרת עץ אינו נראה לכם בילוי מפתה כל כך, תוכלו לפנות אל החופים המרהיבים הרבים, שיש בהם אפשרויות גלישה מהטובות באזור כולו וליהנות ממזג האוויר. בנוסף, תוכלו לצאת מפה לטיולים בשכנותיה של קוסטה ריקה, למשל טיול למקסיקו, גואטמלה או הונדורס שבצפון או לצאת לשייט מהנה באוקיינוס השקט ולמנף אותו לטיול באקוודור וביבשת דרום אמריקה כולה.


סן חוסה


בסאן חוזה מתחיל כל טיול לקוסטה ריקה. בירתה הקוסמופוליטית של קוסטה ריקה היא צומת התחבורה הראשי של המדינה, כך שרוב המבקרים מבלים לפחות מספר ימים בעיר. האווירה בה צפון אמריקנית יותר מאשר בבירות אחרות באמריקה הלטינית, ויש בה בתי כולבו, מרכזי קניות ורשתות רבות למזון מהיר, לצד מספר מוזיאונים מעניינים, מסעדות מצוינות, שווקים ססגוניים ואקלים נהדר.

הטיול לקוסטה ריקה משלב בתוכו ביקור בטובים שבמוזיאונים כאשר אחד מהם הוא המוזיאון הלאומי, עם מוצגים ארכיאולוגיים שנתגלו בקוסטה ריקה, ריהוט קולוניאלי, תלבושות ואמנות דתית, מוזיאון הזהב מלפני גילוי אמריקה עם אוסף מסנוור ממש של תכשיטי זהב מהתקופה הפרה-קולומביאנית; ומוזיאון הירקן, ובו האוסף הגדול ביותר בעולם של פסלי ירקן. הבניין המרשים ביותר בעיר הוא התיאטרון הלאומי, שנבנה בשנות ה- 90 של המאה ה- 19 כאן מועלים מחזות, הצגות אופרה, מופעי בלט וקונצרטים של התזמורת הסימפונית הלאומית. השוק הטוב ביותר הוא מרקאדו סנטראל, הסואן אבל נעים, ובו מגוון של סחורות, מתרנגולי הודו חיים ועד פריטי עור. כאן תוכלו גם לאכול ארוחה מהזולות ביותר בעיר.


פארק לאומי וולקן ארנאל

פארק לאומי וולקן ארנאל מתאים גם לטיול לנוסע העצמאי לקוסטה ריקה אשר במרכזו של פארק לאומי זה, בצפון מערב המדינה, ניצב הר הגעש החרוטי ארנאל (1,533 מ'), שנראה בדיוק כמו הר געש טיפוסי. ארנאל פעיל באופן יוצא דופן מאז 1968 ,כשהתפרצות ענקית עוררה זרם אדיר של לבה שהרג כמה עשרות אנשים. מידת הפעילות של הר הגעשמשתנה משבוע לשבוע - ממפגן מדהים של לבה זורמת, אדומה ורותחת, ושל סלעים זוהרים שעפים באוויר ועד זוהר עמום בחשכה. שלא תעזו לנסות לטפס במעלה ההר. הנוף היפה ביותר בלילה נשקף מצדדיו המערבי והצפוני. כיוון שהפארק נוסד רק ב- 1995, יש כאן שירותים מעטים למטיילים ולודג' אחד, והקמת אוהל בשטח אסורה, כך שהבסיס הטוב ביותר לסיור באזור הוא העיירה הקטנה לה פורטונה דה סן קרלוס.


פארק לאומי סנטה רוסה

זהו הפארק הלאומי הוותיק ביותר ואחד המפותחים ביותר בקוסטה ריקה. הוא משתרע על רוב שטחו של חצי האי סנטה אלנה, שבולט לתוך האוקיאנוס השקט בפינה המרוחקת שבצפון מערב המדינה, ומגן על השטח הגדול ביותר שנותר ליער הטרופי היבש במרכז אמריקה. כדאי לבקר בו במסגרת טיול לנוסע העצמאי לקוסטה ריקה, כיווןשהוא אתר קינון חשוב ביותר לזנים של צבי ים הנתונים בסכנת הכחדה. לפארק יש חשיבות היסטורית, והוא כולל את האסיינדה (האחוזה) שבה לכד צבא המתנדבים של קוסטה ריקה את וויליאם ווקר ואת צבאו בשנת 1856.


מונטוורדה

מונטוורדה הוא אחד מהמוקדים בטיול לקוסטה ריקה. קהילה קטנה זו שבצפון מערב קוסטה ריקה נוסדה על ידי כת הקוויקרים בשנת 1951 וכיום מהווה יעד פופולרי ומעניין, הן למקומיים והן לתיירים. מוקדי העניין כאן כוללים יער מועב (אפוף ערפל), שבילי הליכה, ציפורי קצאל, מחלבת גבינות, גן פרפרים ומספר גלריות לאמנות.


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה