דף הבית-צ'ילה טיולים לצ'ילה

טיול לצ'ילה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לצ'ילה או טיול לנוסע עצמאי לצ'ילה

להלן הטיולים המאורגנים לצ'ילה המוצעים באתר:


* 22 או 24 ימים בארגנטינה, צ'ילה וברזיל
  אפשרות ליומיים של קרנבל

* 28 ימים בדרום אמריקה
  צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, אורוגוואיטיולים לצ'ילה

טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]

ואלפאראיסו


במרחק של 120 ק"מ מצפון מערב לסנטיאגו נמצאת ואלפו, הנמל הראשי של של צ'ילה והעיר השנייה בגודלה במדינה. למרות גודלה, זו העיר המיוחדת ביותר בצ'ילה ואחת המסקרנות ביותר בדרום אמריקה. במרכזה המפותל, היושב לאורך רצועה צרה של אדמה בין קו המים לבין הגבעות הסמוכות, עוברים רחובות עקלקלים ומרוצפי אבן, ועל המרכז משקיפים צוקים תלויים ופרברים הרריים, שניתן להגיע אליהם באמצעות רכבל וגרמי מדרגות. זהו מבוך מבלבל, ורק תושב שחי פה כל חייו יוכל להתמצא במקום באופן מושלם. העיר נעימה לטיולים נינוחים ולנסיעות ברכבל, ויופיה הטבעי, סצינת האמנויות שבה והמוזיאונים הימיים שלה מפורסמים ברחבי העולם. מואייה פראט, המזח שפותח לאחרונה, הוא גם אזור שוק תוסס.


ויניה דל מאר

אתר הנופש מספר אחת של צ'ילה נמצא במרחק של עשרה ק"מ בלבד מצפון לוואלפאראיסו ומכונה 'עיר הגנים', בזכות הנוף הסובטרופי המטופח של דקלים ועצי בננה. כרכרות רתומות לסוסים שועטות כאן על פני בתי אחוזה יפים, מתחילת המאה ה-20, הניבטים אל הנהר ואל החוף, ומוקדי משיכה נוספים הם חופי החול הלבן, הפארקים הרבים והמוזיאונים המרתקים, הממוקמים בבתי אחוזה משוחזרים. בעיירה נמצא גם הגן הבוטאני הלאומי של צ'ילה, ובו 610 דונם של צמחים ילידיים ואקזוטיים. כאן במסגרת הטיולים לצ'ילה ניתן לנפוש מעט צהטיול המהנה.


לה סרנה

עיירת החוף לה סרנה, החשובה הן מבחינה היסטורית והן מבחינה כלכלית, היא אחת הערים הראשונות בצ'ילה שנוסדו לאחר הכיבוש הספרדי. הכסף, הנחושת והחקלאות באזור היו חשובים כל-כך, עד שלעיר היתה מטבעה משלה. גם כיום, נותרה בלה סרנה אווירה קולוניאלית, למרות הפיתוח התיירותי שבה. פרט לשורה של חופים מקסימים, כוללים האתרים שכאן קומץ מוזיאונים וגם כמה כפרים וכרמים מקסימים בסביבה.


פארקה נאסיונאל פויאואה

שמורת טבע זו, הממוקמת באזור האגמים היפהפה, היא הפארק הלאומי הפופולרי ביותר בצ'ילה. יש כאן 1,070,000 דונמים של יער הררי מוריק ונוף געשי מרהיב, וביער העבות נחבאים הפומה, אייל האנדים הגמדי הנדיר ועופות רבים, בהם הברווז הצ'יליאני. שבילי הליכה, נקודות תצפית על האגם, אתרי סקי, מעיינות חמים, מפלים ודוגמאות רבות לכמה מהצמחים המוזרים של צ'ילה, ובייחוד הנאלקה בעל העלים דמויי המטרייה והאולמו רב הגזעים, הם ממוקדי העניין המושכים לכאן מבקרים רבים.


פוארטו מונט

בטיולים לצ'ילה אחת האטרקציות היא פוארטו מונט, שיושבה בידי מתיישבים גרמניים באמצע המאה ה- 19, היא אחת הערים החשובות ביותר בדרום צ'ילה. יש בה אדריכלות האופיינית למרכז אירופה, עם רעפים, גגות משופעים ומרפסות מעוטרות, וקתדרלה מעצי סקוויה בכיכר המרכזית, שהיא המבנה העתיק ביותר בה, משנת 1856. פוארטו מונט היא צומת תחבורה ונקודת מעבר אל אזור האגמים שבדרום, אל האי צ'ילואה ואל פטגוניה שבתחום צ'ילה. בנמל הסמוך, אנחלמו, ובאי טנגלו האווירה שלווה יותר; באנחלמו יש שוק מרהיב למלאכות יד, וגם דגים ופירות-ים נהדרים.

המטיילים לצ'ילה יכולים להמשיך גם לטיול לפרו ולטיול לארגנטינה ואכן הטיולים היותר מרהיבים הוא שייט בדרום אמריקה שבמסגרתו משייטת האוניה לאורך חופי פטגוניה.


טיול לצ'ילה הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש טיול לארגנטינה, טיול לברזיל, טיול לפרו וטיולים למדינות נוספות בדרות ובמרכז אמריקה. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה."
מופע גאווה של גיאוגרפיה מטורפת: גבוה יותר, צר יותר וארוך יותר איש אמנם אינו מסרב לטיול נינוח לאורך שדרותיה המפוארות של צ'ילה, אך רוב המבקרים בה נמשכים למדינה דקיקה זו בשל קו החוף המרהיב שלה, לחופי האוקיאנוס השקט.


לרמות של הרי האנדים, ולשפע ההזדמנויות לספורט אתגרי. התרבות הייחודית של צ'ילה שרדה את האלימות ואת הדיכוי של ההיסטוריה המודרנית שלה, וכיום היא משגשגת שוב הודות לעם הידוע בחמימותו ובכושר העמידה שלו. למרות שבצ'ילה מתגוררת הקהילה האירופית ביותר במוצאה בדרום אמריקה, נשתמרו כאן גם המסורות האינדיאניות לרגלי האנדים ובמישורים שבדרום המדינה, ובפארקים הלאומיים שכאן, מהיפים ביותר בדרום אמריקה, מבקרים גם חובבי טרקים וגם מטיילים שרוצים לצפות בגואנאקו.


בטיולים לצ'ילה ניתן לראות 'שצ'ילה היא רצועה דקה לאורכו של הזנב הארוך של דרום אמריקה, מצדו השמאלי, והסופר בנחמין סוברקאסו תיאר אותה כמופע ראווה של גיאוגרפיה מטורפת. היא משתרעת לאורך 4,300 ק"מ מהמדבר שבדרום עד לדרום הקרחוני, האוקיאנוס השקט נושק לה ממערב, והאנדים סוגרים אותה ממזרח. צ'ילה חולקת את רוב גבולה המזרחי הארוך עם ארגנטינה, ומצפון גובלות בה פרו ובוליביה. המדינה, שרוחבה כמעט ואינו עולה על 200 ק"מ, מפצה על צרותה בכך שהיא מתרוממת בתלילות רבה מפני הים עד לגובה של 6,000 מ'.


לצ'ילה שייכים גם אי הפסחא הפולינזי (3,700 ק"מ ממערב לה). אחד המקומות המבודדים ביותר בעולם.


סנטיאגו

את הטיולים לצ'ילה מתחילים בסנטיאגו, בירת צ'ילה, המשתרעת לכל הכיוונים וגם לגובה , היא עיר עצומה בגודלה, אך מרכזה - אזור משולש התחום מצפון בנהר מאפוצ'ו - קטן יחסית וקל לניווט. זוהי עיר של שדרות רחבות וכיכרות הדורות, שלאורכן מבני ציבור וכנסיות וסביבן פארקים מוריקים. עם זאת, מתכונת השתי-וערב של העיר שהגו הספרדים, רק מגבירה את פקקי התנועה ואת זיהום האוויר. פסלה של מריה הקדושה שומר על העיר מפסגת סרו סן כריסטובאל, גבעה שגובהה 860 מ' והיא חלק מאזור הבילוי והפנאי של הפארק העירוני.


במסגרת הטיולים לנוסע העצמאי לצ'ילה מוקדי העניין המרכזיים בעיר נמנים, מרקאדו סנטראל הססגוני , המרכז העתיק - פלאסה דה ארמאס, מדרחוב הקניות פאסאו אאומאדה (המלא בנגני רחוב וברוכלים) ופאלאסיו דה לה מונדה העצום, מהתקופה הקולוניאלית המאוחרת- בעבר שימש כמטבעה, כמעון הנשיא וכמעוזו האחרון של איינדה. בסנטיאגו יש מוזיאונים רבים, בהם המוזיאון הצ'יליאני לאמנות מלפני גילוי אמריקה, המאורגן להפליא, ומוזיאון סנטיאגו, המתעד את ההיסטוריה של העיר באמצעות תצוגות תלת ממדיות ושחזורים. פאלאסיו דה בייאס ארטס ( ארמון האמנויות היפות) עוצב על-פי דגם של הפטי פאלה בפריז, ויש בו אוסף מצוין של אמנות אירופית ושל אמנות צ'יליאנית.


בטיולים לצ'ילה לנוסע החסכן מוצאים את מתחם המלונות הזולים של סנטיאגו נמצא בחלקה המפוקפק יותר של העיר, סמוך למסוף האוטובוסים הצפוני. מלונות בדירוג בינוני ויקר נמצאים באזור המרכז, התחום על-ידי אבנידה באלמאסדה ואבנידה חנרל או'היגינס (המכונה אלאמדה). מסעדות, ממזון מהיר ועד מסעדות יוקרה, יש כאן בשפע, בייחוד סביב מסופי האוטובוסים, מרכזי הקניות להולכי רגל, אלאמדה ופלאסה דה ארמאס. בייאוויסטה, המכונה 'רובע פאריז', הוא אחד האזורים התוססים ביותר בעיר, ויש בו מסעדות אתניות רבות ויריד למלאכות יד במוצאי הימים ו' ושבת. האיזור הזה של סנטיאגו מתאים גם למסגרת הטיולים לנוסע העצמאי לצ'ילה.


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה