דף הבית-טיול לברזילטיול בברזיל

טיול לברזיל הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לברזיל או טיול לנוסע עצמאי לברזיל

להלן הטיולים המאורגנים לברזיל המוצעים באתר:


* 10 ימים לארגנטינה וברזיל
  בואנוס איירס, מפלי האיגואסו וריו דה ז'נירו

* 22 או 24 ימים בארגנטינה, צ'ילה וברזיל
  אפשרות ליומיים של קרנבל

* 28 ימים בדרום אמריקה
  צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, אורוגוואי


טיולים לברזיל

טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו

למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]
הג'ונגל עדיין שומר מכל משמר על כמה מסודותיו: גם כיום יש יובלים רבים של האמזונס שעדיין לא נחקרו. מבין כ- 15,000 זני החיות המתגוררות באמזונס, אלפי זנים של ציפורים ודגים ומאות יונקים עדיין לא זוהו. דוגמה קטנה לזנים שאפשר לראות באמזונס - חלקם שכיחים, חלקם נדירים, חלקם כמעט נכחדו מעל פני האדמה: היגואר, הטפיר (יונק דמוי חזיר), הפקארי (חזיר בר), קוף העכביש, העצלן, הארמדיל, התמסח, התנין, דולפין הנהרות ונחשי הבואה והאנקונדה. כמה ממיני הציפורים הם הטוקאן, התוכי, המקאו, יונק הדבש והנץ. גם עולם החרקים מיוצג כאן בכבוד, עם 1800 זנים של פרפרים ולמעלה מ- 200 מינים של יתושים. הדגים המפורסמים הם הפיראנה, הטוקונארה, הפיראראקו והצלופח החשמלי, ששורצים כאן בשפע בינות למגוון עצום כל-כך של דגים, עד שהביולוגים מתקשים לזהות 30 אחוז מהדגה שמופיעה בשווקים של בלה.

בסיס היציאה הפופולרי ביותר לטיול בברזיל ולטיולים באמזונס הוא העיר מאנאוש, היושבת לגדתו של ריו נגרו, עשרה ק"מ במעלה הזרם ממפגש הנהרות סולימואש ונגרו, היוצרים יחדיו את האמזונס. למרות שאת מאנאוש ממשיכים לשווק בחוברות התיירות כמחוז פלאות בשולי הג'ונגל, הרי בעיר עצמה אין אתרים מעניינים, והיא מלאת פשע. סמלה המוכר ביותר של העיר הוא תיאטרון אמזונס, בית האופרה המפורסם שתכנן דומניקו דה אנז'ליש בסגנון הרנסאנס האיטלקי בתור הזהב של ייצור הגומי, בשנת 1896.

טיול בברזיל משלב בתוגו גם טיולי יום ושיט במעלה האמזונס מספקים מבט מקרוב על הג'ונגל עצמו ועל חיות הבר הרבות שבו, וגם הזדמנות לראות איך חיים הקאבוקלוס (תושבי עיירות הנהר) בקרבת מאנאוש, אבל אל תצפו למצוא שבטים אינדיאנים מבודדים או חיות טרף בעשרות, משום שגם על אלה וגם על אלה הביא כליה המגע עם הציוויליזציה, ולכן נמלטו כולם למעבה היער המבודד.


הפאנטאנאל

טיול בברזיל מביא אותנו אל האמזונס שאמנם זכה לכל התהילה, אבל הפאנטאנאל הוא מקום טוב הרבה יותר לצפות בו בחיות הבר. אזור ביצתי נרחב זה, שגודלו כמחצית מגודלה של צרפת, משתרע במערב המרוחק של ברזיל ואל תוך אזורי הגבול עם בוליביה ופרגוואי. הציפורים הן הנפוצות כאן ביותר, אך פרט להן שורצים בביצות גם לוטרות ענק, אנקונדות, איגואנות, יגוארים, קוגרים, תנינים, צבאים ואוכלי נמלים. אזור זה מאוכלס בדלילות, ואין כאן אף לא עיירה אחת. הגישה לכאן היא דרך כביש המסתיים בכפר פורטו ז'ופר, ובו מלון אחד. ניתן לצאת לסיורי שיט מעיר הנמל ריו פרגוואי על הגבול עם בוליביה, אבל פקחו עיניים, כיוון שהיא ידועה כמרכז לסחר בנשק ובסמים ולציד בלתי חוקי.

סלבדור דה באהיה

חופשה בברזיל היא חופשה באהיה שהיא המחוז האפריקני ביותר בברזיל, ובירתו, סלבדור דה באהיה. יש המקצרים את שמה לבאהיה או לסלבדור בלבד), היא עיר מרתקת עם מבנים עתיקים לרוב. אם אתם מחפשים חופים דווקא, הקושי היחיד הוא לבחור. העיר נוסדה בשנת 1549 והיתה החשובה ביותר בברזיל במשך 300 שנה, והעיר השנייה בגודלה באימפריה הפורטוגזית, אחרי ליסבון. כמרכז לסחר בסוכר, התפרסמה בכנסיותיה העמוסות בזהב ובבתי האחוזה היפים שבה, כמו גם בפסטיבלים רבים ובאווירה של מיניות מתפרצת ושל ניוון מוסרי. הקרנבל בסלבדור גם הוא מפורסם, ובצדק, ומושך אליו המוני תיירים. עם מוקדי העניין הנוספים נמניים 34 כנסיות קולוניאליות; המוזיאון לתרבות האפריקנית ומעלית לאסרדה בסגנון אר דקו, שתעלה אתכם לגובה של 85 מ' תוך פחות מ- 15 שניות; יותר מ -50,000 איש נוסעים בה מדי יום מהנמל למרכז העתיק וההררי של העיר.


מפלי איגואסו

טיול לברזיל הוא גם ביקור מדהים בנהר האיגואסו שנובע מההרים של פאראנה, מסנטה קתרינה ומרכס סרה דו מאר, מתפתל מערבה לאורך 600 ק"מ, ואז מתרחב באופן מלכותי ממש וסובב סביב ג'ונגל מרהיב, עד שהוא נופל ומתנפץ במפלי ענק מרובי אשדים על גבול ארגנטינה ופרגוואי. רוחבם של המפלים יותר משלושה ק"מ, וגובהם 80 מ'. התקופה הטובה ביותר לבקר כאן היא בחודשים אוגוסט עד נובמבר, כשאין סכנה ששיטפונות ימחקו את שבילי הגישה למפלים.

אין לערוך טיול לברזיל מבלי להמשיך לטיול לארגנטינה ולאלו הרוצים לטעום מעט מהאיים הקסומים של הים הקריבי, מומלץ גם להצטרף לטיולים לרפובליקה הדומיניקנית.


טיול לברזיל הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש טיול לארגנטינה, טיול לצ'ילה, טיול לפרו וטיולים למדינות נוספות בדרות ובמרכז אמריקה. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה."
כבר מאות שנים שטיול לברזיל מסמל בריחה אל גן עדן קדום וטרופי, והיא מציתה את הדמיון המערבי יותר מכל מדינה אחרת בדרום אמריקה. מהלהט של הקרנבל ועד למחשכי האמזונס, טיול בברזיל היא מיתוס של ממש.

ראשונה בעולם במגוון של מיני היונקים, הדו – חיים וזני הצמחים שבה, המדינה החמישית בגודלה בעולם מציתה את הדמיון: מלהט הקרנבל למחשכי האמזונס

ברזיל היא המדינה החמישית בגודלה בעולם. היא מכסה כמעט מחצית מיבשת דרום אמריקה וגובלת בכל מדינה ביבשת, פרט לצ'ילה ולאקואדור. רוב שטחה של ברזיל אינו מיושב, אבל מספר אזורים שבהם היתה צפיפות האוכלוסין נמוכה ביותר, כגון האמזונס, מיושבים כעת ומבוראים במהירות רבה.

העושר והמגוון של החי בברזיל מדהים ממש, והמדינה מדורגת ראשונה בעולם במגוון של מיני היונקים, הדו חיים וזני הצמחים שבה ; שלישית בעולם במספר מיני הציפורים שבה ; ורביעית במיני הפרפרים והזוחלים שבה. עם זאת, רבים מהזנים נמצאים בסכנת הכחדה בשל בירוא יערות הגשם, בשל התקדמות המדבר

חופשה בברזיל - הערים התוססות

ריו דה ז'נירו

בין האוקיאנוס למדרונות ההרים, על רקע אחד הנופים היפים בעולם, דחוקים שבעה מיליון קאריוקאש, כפי שמכונים תושבי העיר. חופשה בברזיל היא חופשה אידיאלית, כי לשמחת החיים של תושבי ריו אין מתחרים, ויוכיחו זאת חוף הים עם החתיכות והחתיכים, הסמבה והבירה, הכדורגל והמשקה החריף המקומי, הקאשאסה.

ריו מחולקת לאזורים צפוני ודרומי על-ידי סרה דה קאריוקה, רכס הררי תלול המתנשא בפארק הלאומי טיז'וקה. הנוף הנשקף מפסגת קורקובאדו, ההר שבפסגתו (750 מ') ניצב פסלו של ישו פרוש הידיים, הוא הדרך הטובה ביותר לערוך היכרות ראשונה עם העיר. משני צידי העיר יש פאבלאס רבים על מורדות הגבעות.

חופשה בברזיל יונקת מהווי בחוף הרחצה, שהוא בבחינת אורח חיים כאן, הוא המכנה המשותף של תושבי ריו. קופקבנה, החוף המפורסם ביותר בעולם, משתרע לאורך 4.5 ק"מ מול אחד מאזורי המגורים הצפופים ביותר על כדור הארץ. מהחוף תוכלו לראות את צוקי הגרניט המקיפים את הכניסה לנמל. איפאנמה הוא חוף הרחצה היוקרתי והסטייליסטי ביותר. עם החופים הנוספים בעיר ובקרבתה נמנים פפינו, פראיה בארה דה טיז'וקה , פלמנגו ואפרואדור .

טיול בברזיל מביא אותנו אל הר הסוכר - חרוט הסוכר הוא מתת האל לתעשיית הגלויות. שתי קרוניות רכבל מטפסות לגובה 1,300 מ' מעל ריו ומפרץ גואנאבארה, ומהפסגה נראית ריו כעיר היפה ביותר בעולם. 120 הקמ"ר של פארקה נאסיונאל דה טיז'וקה, רבע שעה הליכה מג'ונגל הבטון של קופקבנה, הוא כל שנותר מהיער הטרופי שהקיף בעבר את ריו. היער ירוק עד, ויש בו עצים מרהיבים ומפלי מים.

הקרנבל הנוצץ והמפורסם של ריו הוא חוויה שאין שנייה לה מבחינת הראוותנות והוא השיא בכל טיול בברזיל, אבל בערים אחרות בברזיל תחוו חגיגות אותנטיות יותר. במובנים רבים, הקרנבל הוא התקופה הגרועה ביותר לבקר בריו. כולם משתגעים קצת בתקופה זו של השנה: נהגי המוניות מעלים את התעריפים פי ארבעה, בעלי המלונות משלשים את תעריפי החדרים, והמוני תיירים נוהרים לעיר כדי להשתכר, להתמסטל ולהחליף זה עם זה נוזלי גוף ומחלות אקזוטיות.

האזורים הטובים ביותר למצוא בהם חדרים זולים לטיול לנוסע העצמאי לברזיל הם גלוריה, קאטט ופלמנגו. בבוטאפוגו חיי הלילה הם השוקקים ביותר, ולא יקר כאן; בסינלאנדיה ובלאפה מנגנים ורוקדים הרבה סמבה, וגם הם רבעים מלאי חיים; בלבלון ובאיפאנמה ממוקמים המועדונים היוקרתיים והאופנתיים ביותר.


סאו פאולו

טיול בברזיל מביא אותנו גם אל סאו פאולו, העיר גדולה ביותר בדרום אמריקה היא עיר של מהגרים ושל שכונות אתניות. כ- 20 מיליון איש מתגוררים במגאלופוליס מישורית זו, רבים מהם צאצאיהם של מהגרים איטלקיים ויפניים. התפתחות תעשייתית עצומה וגיוון תרבותי הביאו אל סאו פאולו את המעמד הבינוני הגדול ביותר, התרבותי ביותר והמשכיל ביותר בברזיל.

טיול בברזיל - הטבע הפראי

האמזונס
האמזונס הוא מערכת ענקית של נהרות ויערות, המכסה מחצית משטחה של ברזיל ומשתרע אל תוך שכנותיה. הנהר בשם זה מתפתל בין הערים מאנאוש ובלה, והנהרות הרבים שמתנקזים אליו מספקים נתיב לשיט בספינה מהאוקיאנוס עד לצידה האחר של דרום אמריקה.
טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה